Скасування мит на сільськогосподарські ресурси Колумбії

Президент Колумбії Іван Дуке підписав закон про нову ініціативу, яка передбачає запровадження нульових тарифів на імпорт сільськогосподарської та тваринницької продукції під час створення фонду підтримки малого та середнього місцевого бізнесу.

Захід спрямований на зниження витрат середніх та дрібних фермерів, а також заохочення використання екологічно чистих ресурсів, повідомляє портал en.mercopress.com.

“Колумбія стає першою країною, яка ухвалила закон для протидії ситуації з глобальним зростанням цін на сільськогосподарські ресурси та посилення екологічного переходу до більш стійкого сільського господарства”, – заявив міністр сільського господарства Колумбії Родольфо Зеа.

Новий закон, вводячи нульове мито, встановлює бар’єр зниження витрат і збільшення прибутковості селян країни.

“Цьому процесу сприятиме ще один основний фактор, включений до законопроекту, – створення обсерваторії ринку засобів виробництва, що дозволить виробникам та залученим суб’єктам отримувати актуальну інформацію”, – заявили в Міністерстві сільського господарства Колумбії. йдеться у заяві.

Пріоритет віддається виробництву власних біоресурсів та можливості підтримки розвитку нових проектів у країні, що дозволить «мати інтелектуальне сільське господарство, покращити поширення сільськогосподарських знань за допомогою навчання фермерів».

Міністерство сільського господарства Колумбії заявило, що у 2021 році близько 487 000 фермерів скористалися різними програмами та стратегіями, спрямованими на відновлення економіки цього сектора за допомогою спеціальних кредитних ліній.

Leave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.