Краса національного парку Тайрон

Національний парк Тайрона протягнувся на 85 км на північ від Таганги. Це красиве узбережжя, незаймане цивілізаціями, де можна побачити мавп, ігуан і змій в їхньому природному середовищі.

Парк займає 300 кв. км Карибського моря та 1200 кв. км узбережжя, піднімаючись на висоту 975 м над рівнем моря, так що з найвищих точок парку відкриваються чудові краєвиди на навколишні пагорби та чудові пляжі. Основна мета тих, хто прибуває сюди – відпочити і викупатися в чудових блакитних водах. Якщо у вас є настрій, ви можете відвідати археологічні розкопки в Побліто та дізнатися багато цікавого.

Тайрон-парк – ідеальне місце для вивчення, він складається з сухого тропічного лісу, прибережних трав’янистих прерій та безлічі коралових рифів, де кипить підводне життя.

Тваринний світ парку налічує близько 300 видів птахів та 108 видів ссавців, 31 вид рептилій, 15 видів земноводних, 202 види губок, 110 видів коралів, 471 вид ракоподібних, 96 видів кільчастих хробаків та 400 видів молюсків та 40 видів. У флорі налічується понад 350 видів водоростей та 770 видів рослин. Тайрон – один з трьох національних парків колумбійського Карибського регіону, що мають на своїй території кораловий рельєф.

Leave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.